logo

Trend matných rtů

Jistě jste zaregistrovali že celá řada módních trendů pro sezonu jaro léto 2013 pracuje s matnými rty.  Matné rtěnky jsou náročnější na provedení a odhalí snadno každou chybu v precizním vypracování. Současně je však matná rtěnka prvkem který přitáhne pozornost k vašim rtům a tváři. Pokud zvolíte správný odstín dokonale podtrhne rysy tváře.

Matné rtěnky dokážou také silně zdůraznit pokud jsou rty suché nebo popraskané. Nezapomeňte tedy na vhodnou péči o rty a případně zkuste jemný peeling. Matná rtěnka se pak může snadno stát hlavním motivem celého makeupu a oči můžou být nalíčené jen jednoduše. Případně také jen se zdůrazněnýma řasama a nebo s tekutou linkou.

collage-rty

 

 

 

 

 

 

 

 

Matný vzhled snadno docílíte i na běžné rtěnce. Stačí přes tenký papírový kapesníček rty přepudrovat. Využít můžete i přímo matové rtěnky od mnoha výrobců. Mat má obrovskou výhodu že mnohem déle drží na rtech. K preciznímu nanesení se však rozhodně neobejdete bez štětečku na rty. Díky tomu nanesete mnohem kompaktnější vrstvu a současně rtěnku dobře zafixujete a nemusíte mít starosti s jejím obtiskáváním na zuby a skleničky.

 

stetecek_naRty

 

 

 

Petr Lukeš

 

 Napsat komentář

YOU MAY LIKE

titul_nahled

Makeup Magazin 1 – 2019

_N1P0654_FB

Makep pro nevěstu