logo

Profesionální portfolio pro vizážisty

Reportáž z focení profesionálního portfolia pro vizážistku

Naše čerstvá absolventka nejdelšího a nejobsáhlejšího kurzu Vizážista Speciál se rozhodla vytvořit si profesionální portfolio s 10 výslednými fotkami, a vy se můžete podívat jak se jí to podařilo a co vše se u nás v průběhu 14 dní naučila, a jak vypadá backstage takového focení a jeho samotný výsledek.

Vybrali jsme dvě modelky rozdílného typu, blondýnku Adélku a zrzku Janu, a na obou modelkách Edita nalíčila tři rozdílné a pokročilé styly líčení – od jednoduchého naturel makeupu, ve kterém podtrhla přirozené rysy obličeje, po dobové líčení ve stylu 40.let na zrzce Janě až po klasický styl s tekutou černou linkou a červenými rty. Blondýnka Adélka byla v prvním stylu velmi přirozená, ve druhém se Edita snažila vystihnout trend naturel líčení s umělýma řasama ve stylu Louis Vuitton a poslední styl byl klasické vystižení kouřových  očí v kombinaci s velmi výraznou tmavě fialovou rtěnkou a ostrými tvářenkami.

Se stylingem a hairstylingem si Natálie Hostačná vyhrála a ke každému stylu udělala specifické vlasy – které se Edita chystá jestě absolvovat na kurzu Účes pro vizážisty. Fotografoval a supervizi dělal Petr Lukeš a vy se podívejte jak focení dopadlo a co si Edita ve svém první fototestu odnese :)

 

Foto: Petr Lukeš
Makeup: Edita Levá
Hairstyling: Natálie Hostačná

 

 Napsat komentář

YOU MAY LIKE

Hairstyling pro vizážisty

Titul_nahled-s

Makeup Magazin 2 – 2019