logo

Přehlídkové trendy v makeupu jaro/léto 2013


Pojďte nahlédnout do trendů, které nás čekají s jarem/létem 2013. Nechte se inspirovat módními domy jako je Dior, Louis Vuitton, Gucci, Chanel.

Makeup pro tuto sezónu je velmi rozmanitý, najdete tady inspiraci z let šedesátých s velmi výrazným líčením očí, tekutými linkami, panenkovským vzhledem a velmi jemnou pudrovou růžovou rtěnkou. Dramatický vzhled s kouřovým krémovým šedočerným líčením představil Chanel v přehlídce Haute Couture, oči dozdobil kousky tylu s peříčky. Prada se inspirovala červenou klasikou v podobě výrazných, perfektně konturovaných rtů a Dior ukázal velmi výrazné barevné oči, které jsou zdobené barevnými kamínky.

V módě budou populární siluety se zaoblenými rameny, velmi hluboké výstřihy do V a samozřejmě střihy šedesátých let, které vám mohou evokovat vzpomínky na éru Twiggy. Šedesátá léta se staly velkou inspirací v makeupu, dominují ostré linky, barevné grafické motivy, výrazné nadočnicové oblouky a celá atmosféra vás vtáhne do šedesátých let.

Prada představila květinové tisky a motivy abstraktních květin. Makeup doladila do perfektně prokreslených červených matných rtů, které jsou ústředním motivem a lesklý makeup s lehce vypracovaným naturel stylem očí jen podtrhnou toto líčení.

Z barev budou hrát významnou roli odstíny červené, zelené, tyrkysové, růžové a kobaltové modři. Dior představuje výrazné barvy na očích  dokonce nalepené kamínky a silné barevné stíny. Některé kolekce v makeupu nezapřou inspiraci Japonskem, střídají se trendové barvy, někdy na výrazných očích jindy na výrazných rtech, najdete dramatické líčení, které se objevilo u Chanel – s temnými stíny a nalepenými peříčky.

Připravili jsme pro vás přehlídkové trendy v makeupu na jaro/léto 2013 -12.3.2013 v Asociaci vizážistů a stylistů ČR. Čekají vás ukázky líčení z přehlídek Dior, Chanel, Louis Vuitton, Gucci, Rick Owens a tipy a triky profesionálů.

 

Natálie Hostačná

Foto: www.style.comNapsat komentář

YOU MAY LIKE