logo

Partneři:

avs

 

 

 

 

 

Asociace vizážistů a stylistů ČR

Asociace vizážistů a stylistů ČR je nezávislá, nezisková organizace, sdružující profesionály v oborech péče o image. Vydavatel Makeup Magazinu.
avs.cz

 

 

stetce

 

 

 

 

 

Štětce Petr Lukeš - Professional

štětce vyráběné ručně pátou generací mistrů v evropské továrně založené v roce 1898.Jsou volbou skutečných profesionálů. Pečlivě vybírané nejkvalitnější vlasy jsou ručně skládány, tak aby každý štětec splňoval nejpřísnější kritéria profesionální práce, a to po celá léta.
Nabidka štetců

 

 

profiliceni

 

 

 

 

 

Stage Line Professional Make-up


Kvalitní profesionální kosmetika od španělského výrobce LAURENDOR, který na trhu působí již přes 70 let. Produktové řady STAGE LINE, LAUKROM a LAURENDOR jsou uznávané a používané profesionály po celém světě. Výrobky kombinují výhody nových poznatků v šetrné péči o pleť a tradičních receptur.

Laurendor.cz

 

 

inglotcosmetics

 

 

 

Inglot Czech Republic

Inglot je mladá progresivní značka profesionální dekorativní kosmetiky pocházející z Polska. Z její nabídky odstínů lze vytvořit až 3 000 000 000 barevných kombinací a je nejznámější pro svou nabídku očních stínů a možnosti vytvořit si svou vlastní paletku s využitím unikátní Freedom System koncepce. V současné době získává stále větší popularitu díky svému přitažlivému designu a smyslu pro módní trendy. Výrobky se snadno nanášejí, jsou skvěle pigmentované, drží po dlouhou dobu a navíc jsou naprosto bezproblémově snášeny pletí, vynikají profesionální kvalitou a jsou používány řadou profesionálních makeup artistů, kteří Inglot milují pro jeho širokou nabídku odstínů, vysokou kvalitu a výkony.
facebook.com/inglotcz
inglotcosmetics.com

 

 

 

 

 

 

 

www.photoneurope

 

 

 

 

Photon Europe

Profesionální vybavení fotoateliéru. Studiová světla a příslušenství. Nejlepší poměr výkon/cena.
Photoneurope.cz

 

 

salonpro

 

 

 

salon_pro

 

 

 

Salon Professional

Společnost Salon Professional je výhradním distributorem společností Alterna, Dermalogica, ghd, Bio Ionic, a dalších předních světových značek v oblasti péče o vlasy. Hledá a nabízí revoluční řešení v kadeřnickém průmyslu. Součástí nabídky Salon Professional jsou značky Big Brush a Tangle Teezer.
Salonpro.cz

 

 

 

 YOU MAY LIKE

1512_V

Trend matných rtů