logo

Hairstyling pro vizážisty

Svět kadeřníků je lákadlem pro mnohé z nás. Staň se vizážistou na úrovni vlasového stylisty. Získáš více pracovních možností, dostaneš se do světa fantazie, barev a módy. Naučíme tě jak pracovat s vlasy, jaké stylingové přípravky použít, jak učesat rychle a efektivně na fotku.

Dozvíš se, že styling – úprava vlasů pomocí přípravku ti velmi pomůže v konečné úpravě pomocí fénu, žehličky, kulmy či krepovačky. Je velká škála produktů, které jsou určeny na různé druhy úprav. Některé vlasy chrání před vnějšími vlivy, jiné dodají vlasu potřebný lesk, hladkost či zpevnění, objem. Ve všem se zorientuješ – získáš informace o produktech a naučíš se vytvořit texturu, hmotu, se kterou se dá potom dále pracovat a přetvářet.

Provedeme tě hairstylingem – trendy, které je potřeba sledovat, ty udávají teamy světových módních návrhářů a kadeřníků ve spolupráci s vizážisty.

Vedle vlasových trendů je potřeba sledovat i vývoj příbuzných profesí jako je vizážistika a módní fotografie. Tím vším tě provedeme a ukážeme na příkladech.

Celým kurzem tě provede Zdeňka Šantínová ze salonu Portrait by Michal Zapoměl více na www.salonportrait.cz

 

N.HostNapsat komentář

YOU MAY LIKE

Proměna Lenka

_N1P0654_FB

Makep pro nevěstu