logo

Beauty podzim/zima 2013/14

Trendy pro podzimní a zimní sezónu 2013/14 diktuje Paříž. Vzhled je ve znamení návratu metalických očí (Chanel), nedbalého grunge looku (YSL) a 3D líčení.

Christian Dior – krásné krystalické oči a kamínkové rty z minulé sezóny vystřídaly stříbrné metalické oči postavené na bílo/stříbrných  linkách a zvýraznění liníí očnicových oblouků. Žena Dior, která zmokla v dešti má vypadat stále elegantně. Pat McGrath podtrhla rty- fuchsiové  rty jsou ke středům rtů výraznější a sytější. Tento prvek se v líčení často opakuje v různých podobách. Guido Palau vytvořil moderní variaci inspirovanou couture padesátých let. Vlasy opět vytvářely dojem „zmoklá diva v šatech od Diora“.

Dior fall 2013

Dior f/w 2013/14

Chanel – každoroční místo přehlídky –  Grand Palais a krásné líčení ve stylu 3-D. Chanel vsadil na matnou a bezchybnou pleť a stříbrné, lesklé plátky, které byly nalepeny na celém očním víčku a na řasách. Efektní a velmi extravagantní líčení, které bylo vidět i z velké dálky.

Chanel 4

Chanel f/w 2013/14

Givenchy –  Ricardo Tisci vytvořil na hlavě modelek čepici na které jakoby vykvetl záhon růží. Modelky v čele s Natalií Vodianovou si tento look okamžitě zamilovaly. K vidění tak byly tyto čepice i v nebesky modré, tmavě modré, červené, oranžové, černé, fialové a světle růžové barvě. Pleť byla jemná, laděná do růžova a líčení jemné, podtrhující výrazný hairstyling.

Givenchy 4

Givenchy f/w 2013/14

 

Natálie Hostačná

foto: www.style.com

 Napsat komentář

YOU MAY LIKE

Vizážista Speciál

Vizážista Speciál

titul_nahled

Makeup Magazin 1 – 2019