logo

BEAUTY DÜSSELDORF 2018

BEAUTY DÜSSELDORF 2018 – to nejlepší pro kosmetický obor

Výstavní haly v Düsseldorfu se ve dnech od 9. do 11. března 2018 promění v největší kosmetický institut na světě. Na 66.000 čtverečních metrech plochy bude 1.500 vystavovatelů a značek z 30 zemí prezentovat celé spektrum výrobků, aplikací a služeb v oborech kosmetika, manikúra, pedikúra, wellness a spa. Každoročně navštěvuje odborný veletrh 55.000 odborných návštěvníků, kteří se informují o obsáhlé nabídce.

mh357327klein

Nový svět barev

Nabídka kosmetiky sahá od výrobků pro péči o pokožku a inovačních účinných látek, přes novinky na poli příslušenství pro ošetřování a technické přístroje po nové barvy pro make-up. Na make-up a módu se také soustředí německé a mezinárodní mistrovství v make-upu. V módním oboru značek Labels GY´BELL z Německa a Vilagallo ze Španělska mají účastníci obou soutěžících za úkol nalíčit jednobarevný make-up. Ten má celkově působit lehce a jemně a spočívat na obličeji lehce jako mráček. Barevný obraz je monochromatický, přirozeně lesklý a všechny barvy jsou v jemných odstínech. Pro účast v mezinárodní soutěži jsou očekáváni soutěžící z 16 zemí, kteří si vybojovali příslušná vítězství ve svých národních soutěžích. Mistrovství se budou konat na shromaždišti Meeting Point, ústředním fóru v oboru kosmetika, ve které budou své novinky prezentovat také vedoucí vystavovatelé tohoto odvětví. Na programu je mimo jiné prezentace baletu Augsburg, propůjčení ceny A Life of Beauty a každý den odpoledne módní přehlídka s aktuálními trendy pro jaro a léto.

mh358451 klein

Péče od hlavy až po paty

U vystavovatelů v oboru pedikúra stojí v popředí zájmu inovační výrobky, koncepce péče o ruce a nehty, nové módní laky a zpracovatelské techniky. Obor pedikúra prezentuje výrobky pro péči o nohy a hygienické produkty, technická zařízení a pomocné prostředky pro klasickou pedikúru a rovněž pro podologickou speciální péči. K pohodě a relaxaci zve také odborné odvětví Spa a wellness. Vedle výrobkových skupin a aplikací a terapeutické a kabinové techniky se zde představí exkluzivní značky Spa, zejména postupy Spa Treatments a inovovaný design Spa. Pro doplnění nabídky vystavovatelů budou profesionální referenti provádět prezentace výrobních novinek a ošetřování na všech oborových setkáních.

Veletrh BEAUTY DÜSSELDORF se koná od 9. do 11. března 2018. Všechny informace o odborném veletrhu a odborném programu naleznete na www.beauty-duesseldorf.com.

Perfektní řemeslo a zajímavé show

Souběžně s veletrhem BEAUTY DÜSSELDORF se vždy ve dnech 10. a 11. března 2018 konají akce TOP HAIR a designová show make-up artist. Město Düsseldorf tak kombinací tří odborných veletrhů nabízí jedinečnou nabídku krásy s více než 2.000 vystavovateli a značkami.

 

TOP HAIR se díky kombinacím odborného veletrhu, show, workshopu, kadeřnického závodu a kongresu etabloval na to nejlepší v kadeřnickém řemesle. Maskéři make-up artist design show přistupují k dílu s kreativitou a vášní. Známá jména mezinárodní úrovně ze světa filmu a televize, opery a divadla, kosmetiky a módy zde vystaví své práce.

Další informace naleznete na www.top-hair-international.com

a www.make-up-artist-show.com.

Projekt-Service Petra Winkler

Am Mühlenturm 12 A

40489 Düsseldorf/ Germany

Telefon: +49 (0) 211 2006606

Telefax: +49 (0) 211 2006608

P.Winkler@pspw.de

www.pspw.de


PR článekNapsat komentář

YOU MAY LIKE

titul_nahled

Makeup Magazin 1 – 2019

Titul-s

Makeup Magazin 2 – 2016